9
Вересень 2022року
слово редактора

Увесь світ — театр, або Залаштунки роботи видавничої команди

Тримайте запрошення на виставу! У світлі софітів — команда, що створює журнал «Музичний керівник». Ви часто обдаровуєте її схвальними відгуками, немов оплесками. Отже, до вас на уклін виходять…


ІМПРЕСАРІО — МОЗКОВИЙ ЦЕНТР

Мудрі й далекоглядні, досвідчені й гнучкі. Вибудовують стратегію розвитку видання та підказують, як обійти конкурентів. Спрямовують програму, щоб отримати якнайгарячіші «Браво!» публіки, що навідується у «театр» щомісяця. Без їхніх порад, пильного ока та схвальної рецензії вистави не буде.


диригент-постановникОдин порух її диригентської палички — і редакційний оркестр має готові ідеї, замовлені статті, нові рубрики та контакти з авторами. Визначає репертуарну політику та продумує партитуру журналу — від увертюри до фінального акорду.


ПЕРША СКРИПКА — ЛОВЕЦЬ ПОМИЛОК

Її соло — підготовка контенту. Віртуозно шліфує тексти, підкорює пасажі ком, заголовків та розділів. На біс готує інтерактивні елементи для електронного журналу.


ДЕКОРАТОРИ — ТВОРЦІ КРАСИ

Після генерального «прогону» статтю передають маститим дизайнерам. Вони ставлять на паузу видавничий процес, аж поки не наповнять текстову симфонію візуальними штрихами: піктограмами, рисунками й фотографіями.


відео- та звукорежисерТакт за тактом перетворює журнал на електронного стилягу. Головну тему в інтернет-варіації доповнює аудіо- та відеоепізодами. Якщо ви досі не бачили цю захопливу постановку, запрошуємо на премʼєру → emuzker.expertus.com.ua.


КОНФЕРАНСЬЄ — МАЙСТЕР МАРКЕТИНГУ

Логістику вистав та всеукраїнських гастролей, вигідні акції та яскраві афіші вигадує богиня реклами. Про всі майбутні бенефіси повідомляє через «гучномовець» — рекламні тексти або e-mail розсилки.


солісткА КОМАНДИ СУПРОВОДУ

Маєте запитання? Зателефонуйте до нас — або ж ми самі це зробимо. Найімовірніше, почуєте в телефоні чарівний голос, що поділиться всіма редакційними новинами. Якщо досі стоїте за квитком у касу, тобто бажаєте переплатити журнал за вигідною ціною, радимо зв’язатися з нами просто зараз — 0 800 212 012. Усі дзвінки безплатні!

P.S. Більше про залаштунки та творчий вир роботи журналу «Музичний керівник» дізнаєтеся, коли розглянете віммельбух. Шукайте там згаданих членів команди та головні фігури — наших читачів і маленьких пізнайок, заради яких усе й існує!

Читайте у наступних числах журналу
№ 9, 2022